KONST / Litografier / Färglitografi 14975312
nr 1497 5312
Olle Langert
(1924-2016), Sverige
"Solreflexer". Signerad och numrerad10/75. Färglitografi, bildmått: 17x27 cm, yttermått inklusive ram: 36x45 cm
Olle Langert, svensk bildkonstnär född 1924, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:28:07
21/10 14:59:23